Profil firmy

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od júna 1995 ako predajca kancelárskeho nábytku a stoličiek. V priebehu pol roka sa firma dokázala presadiť na tvrdom konkurenčnom trhu a po piatich rokoch si spoločnosť vybudovala na trhu silné postavenie.

 

Základnou filozofiou spoločnosti FALCO SLOVAKIA je snaha o uspokojenie potrieb každého klienta. Pristupujeme ku každému s maximálnou pozornosťou a snahou, či už ide o nákup jednej stoličky, alebo o kompletné zariadenie administratívnej budovy. Vychádzame klientom v ústrety a ponúkame všetky naše služby. Náš sortiment je skutočne široký a každý si v ňom môže vybrať. Dokážeme uspokojiť vysoké nároky zákazníkov z radov vrcholového a stredného manažmentu, ale ponúkame nábytok aj pre tých, ktorí chcú zariadiť svoju kanceláriu účelne a vkusne za čo najnižšiu cenu.

 

V ponuke máme stoličky a kancelársky nábytok, vyrábaný našou dcérskou spoločnosťou na Slovensku ako aj od iných európskych výrobcov.

 

Našou hlavnou činnosťou je zariaďovanie interiérov na kľúč. V prípade záujmu Vám radi poskytneme bližšie informácie o našich službách a ochotne poradíme pri osobnom stretnutí.

 

Politika kvality (.jpg formát)

Politika životného prostredia (.jpg formát)